Szafy

Galeria
ikona_4x3.jpg

Szafy przesuwne

LINK_SZAFA_120_4x3-1.jpg

Szafy uchylne

 

Trudno wyobrazić sobie dom bez choćby jednej szafy. Doskonale nadające się do uporządkowania butów, odzieży, okryć wierzchnich, krawatów, sukienek i wielu innych osobistych rzeczy. Szafy z powodzeniem znajdą zastosowanie w przedpokoju, salonie, pokoju dziecka czy sypialni, umożliwiając efektywne uporządkowanie prywatnych przedmiotów, jednocześnie wydajnie gospodarując dostępną przestrzenią.

Funkcjonalne i stylowe szafy

Oferujemy Państwu szeroki wachlarz szaf skrzydłowych oraz przesuwnych. Zapraszamy do sprawdzenia naszej bogatej oferty. Nad najwyższą jakością oferowanych szaf oraz innych mebli czuwają nasi doświadczeni pracownicy. Codziennie dbamy o to, by dostarczać Państwu wyłącznie sprawdzone produkty o najwyższej jakości, zgodne z najnowszymi trendami designerskimi.

Łatwy i przyjemny dobór szafy

Dobierając szafę do osobistych wymagań i preferencji, powinniśmy się zastanowić, co i w jaki sposób zamierzamy w niej przechowywać. Czy szafa posłuży do przechowywania ubrań wiszących, czy złożonych? A może zamierzamy umieścić w niej inne przedmioty? Przed podjęciem zakupowej decyzji, należy zweryfikować również wielkość pomieszczenia, w którym umieścimy mebel.

Inną szafę dopasujemy do przedpokoju, a inną do salonu lub sypialni. W przypadku ograniczonej przestrzeni, warto wybrać szafy narożne, natomiast w większych pomieszczeniach świetnie sprawdzą się pełnowymiarowe szafy skrzydłowe.

Zapraszamy do kontaktu z naszymi pracownikami. Służymy pomocą oraz wspieramy naszych klientów w podjęciu zakupowej decyzji.

 

Kup na raty

eRaty Santander Consumer Bank S.A. - zakupy na raty przez internet

PayU - logo
eRaty Santander Consumer Bank S.A. - zakupy na raty przez internet
PayU - logotypy banków i dostęnych usług