Meblościanki

Galeria
NOWA_ARANZACJA_4x3.jpg

Meblościanka AKSEL

HUGO_bialy_dab_sonoma_4x3.jpg

Meblościanka HARRY

LOFT_DAB_TRUBLOWY_BIALA_4x3.jpg

Meblościanka LINCOLN

life_1_bialy_polysk_4x3-1.jpg

Meblościanka LUGO

Zestaw_11_4x3.jpg

Meblościanka PAWEŁ

DAB_STIRLING_4x3.jpg

Meblościanka ROTA

Z22_SONOMA_BIALY_4x3.jpg

Meblościanka TYMEK

VITO_DAB_SONOMA_4x3.jpg

Meblościanka VIGO

 

Meblościanki oferowane w naszym sklepie to połączenie funkcjonalności oraz elegancji. Nasza oferta skierowana jest dla wszystkich tych, którzy poszukują nowoczesnych oraz nietuzinkowych rozwiązań odznaczających się asymetrią i nieregularną formą. Z drugiej strony, nasze uniwersalne meblościanki stanowią rozwiązania niezrywające z tradycją, będąc jednocześnie doskonałym sposobem na funkcjonalne uzupełnienie salonów i pokojów dziennych.

Meblościanki – różnorodność, funkcjonalność i styl

Oferujemy Państwu meblościanki, które wpasują się w gabaryty każdego pomieszczenia, nadając mu odpowiedniego charakteru i pełniąc wiele zadań jednocześnie. Od lat 70. oferowane meblościanki uchodziły za formę łączącą wysoki poziom funkcjonalizmu z atrakcyjną ceną.

Obecne meblościanki stały się formą mebli, które dyktują nowoczesny i wpadający w oko design. Gros możliwości adaptacji meblościanek sprawia, że próżno szukać równie uniwersalnego mebla.

Meblościanki – bogaty asortyment w niskiej cenie

Meblościanki oferowane w naszym sklepie łącza w sobie nowoczesne, stylowe wykonanie zgodne ze światowymi trendami, a także solidną Polską jakość. Nasze praktyczne meble wpasują się do każdego wnętrza, urozmaicając salon, sypialnie lub pokój dzienny. Gwarantujemy najwyższą trwałość oraz jakość naszych produktów.

W przypadku pytań lub wątpliwości, zachęcamy do kontaktu z naszymi pracownikami.

 

Kup na raty

eRaty Santander Consumer Bank S.A. - zakupy na raty przez internet

PayU - logo
eRaty Santander Consumer Bank S.A. - zakupy na raty przez internet
PayU - logotypy banków i dostęnych usług