Materac piankowy SLIM 120x200 cm SILVER

Cena:349.00
Darmowa dostawa na wszystkie produkty
Czas realizacji: do 10 dni roboczych
Oblicz wysokość ratymasz pytania?
eRaty Santander Consumer Bank S.A. - logo PayU - logo

Materac SLIM nie posiada wkładu sprężynowego, jest wykonany w całości z wysokiej jakości pianki poliuretanowej o zwiększonej sprężystości. Taki wkład materacowy zapewnia odpowiednie podparcie dla kręgosłupa oraz wysoki komfort snu. Należy do grupy materacy średnio-miękkich (H2). Dzięki zastosowanym materiałom jest bezpieczny dla alergików. Wysokość materaca to 11 cm.

 

Dostępne wymiary materaca:

                                        

Istnieje również możliwość wykonania materaca o niestandardowych wymiarach. W takim przypadku prosimy o kontakt w celu ustalenia ceny materaca.

 

Skala twardości materacy:

                                 

 

Pokrowiec:

 • BASIC

  Pokrowiec BASIC jest wykonany z wysokiej jakości pikowanej tkaniny koloru białego. Jest materiałem miękkim i przyjemnym w dotyku. Dodatkowo pokrowiec wzbogacony został o pogrubione włókno klimatyzujące, które podnosi komfort użytkowania oraz zwiększa przewiewność materaca. Zamek rozdzielczy w kształcie litery „U” sprawia, że pokrowiec BASIC może być prany w temperaturze 30 st C, co ułatwia utrzymanie go w czystości. Materiał z którego wykonano pokrowiec jest bezpieczny dla alergików.

 • FRESH

  Pokrowiec FRESH jest wykonany z wysokiej jakości dzianiny koloru białego, z widocznymi na powierzchni drobnymi oczkami oraz logo. Jest materiałem miękkim i przyjemnym w dotyku. Pokrowiec został wzbogacony o włókno klimatyzujące, które zwiększa przewiewność materaca. Materiał, z którego wykonano pokrowiec jest odporny na rozciągnięcia.  Zamek rozdzielczy w kształcie litery „U” sprawia, że pokrowiec FRESH może być prany w temperaturze 30 st C, co ułatwia utrzymanie go w czystości. Materiał z którego wykonano pokrowiec jest bezpieczny dla alergików.

 • SILVER

  Wykonany został z wysokiej jakości dzianiny koloru białego. Na powierzchni materiału widoczne są drobne oczka oraz logo. Pokrowiec Silver jest bardzo miękki, daje przyjemne uczucie chłodu. Pogrubione włókno klimatyzujące zwiększa przewiewność materaca. Materiał użyty do wyprodukowania pokrowca Silver posiada jony srebra, pozwalające na rozładowywanie nagromadzonych ładunków elektrostatycznych. Ponadto posiada właściwości antygrzybiczne, antyalergiczne i antybakteryjne, dzięki czemu jest bezpieczny dla zdrowia. Zastosowanie zamka rozdzielczego w kształcie litery „U” pozwala na szybkie i łatwe zdejmowanie pokrowca oraz pranie go w temperaturze do 40oC. Umożliwia to utrzymanie materaca w czystości przez lata. Pokrowiec jest pikowany na wzór fali 7-strefowej.

 

                                            

 

 

Nasze materace wytwarzamy z certyfikowanych surowców:

 

Zalecenia dotyczące użytkowania materacy:

 • Materace posiadające dwie powierzchnie użytkowe należy co pewien czas obracać górą do dołu, co ma zapobiec powstawaniu trwałych odkształceń, wydłużając tym samym żywotność materaca.
 • Zaleca się stosowanie stelaży pod materac z odpowiednim rozstawem listew, w celu zapobiegnięcia zniszczenia wkładu materacowego oraz zapewnienia odpowiedniej wentylacji. Takie działania zwiększają tym samym żywotności materaca.
 • W celu zachowania higieny materaca nie zaleca się kładzenia go na płaskiej powierzchni (podłoga, płyta), gdyż uniemożliwia to odpowiednią wentylacje materaca.
 • Materacy nie należy użytkować w pomieszczeniach o bardzo dużej wilgotności, gdyż może to spowodować powstawanie pleśni.
 • Każdy pokrowiec po wypraniu powinien być odpowiednio wysuszony. Nie należy nakładać wilgotnego pokrowca na wkład materacowy.

 

 

Oznaczenia:

 

Uwagi:

 • Produkt jest nowy, starannie zapakowany, nasze materace nie są rolowane do transportu.
 • Kolory mogą nieznacznie różnić się od rzeczywistych. Spowodowane może być to jakością zdjęcia oraz ustawieniami ekranu, na którym oglądane są nasze produkty.
 • Podane wymiary mogą różnić się od rzeczywistych o ± 3 cm w zależności od budowy wkładu materaca oraz od dzianiny użytej do produkcji pokrowca.
 • Odkształcenia materaca wynoszące ok 1-2 cm powstałe w wyniku użytkowania są normalnym zjawiskiem, wynikającym z dopasowywania się powierzchni do kształtu ciała.
 • Twardość poszczególnych modeli materacy jest rzeczą subiektywną.
 • Każdy materac traktowany jest jako przedmiot użytku osobistego.

 

 

Komentarze

Komentarz
Ocena:
Kup na raty

eRaty Santander Consumer Bank S.A. - zakupy na raty przez internet

PayU - logo
eRaty Santander Consumer Bank S.A. - zakupy na raty przez internet
PayU - logotypy banków i dostęnych usług